Press ESC to close

Motorlu Kuş (Resimli) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Motorlu Kuş (Resimli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 16 sayfadan oluşan Motorlu Kuş (Resimli) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Cahit Zarifoğlu tarafından kaleme alınan Motorlu Kuş (Resimli) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16 x 24 cm ebatındadır. Motorlu Kuş (Resimli) kitabını 9789754737943 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Motorlu Kuş (Resimli) pdf oku indir.

Motorlu Kuş (Resimli) pdf indir

Cahit Zarifoğlu’nun çocuk klasikleri arasında bulunan Motorlukuş kitabı, 16×24 ölçülerinde olan yeni resimli versiyonuyla raflarda yerini aldı.

Bir kırlangıca bazı yaratıklar tarafından bir ufak motor takılır. Kırlangıç çok sevinir buna. Zamanla kırlangıçlığını unutur. Kanatları güdükleşir, bedeni motoru etiyle kavrar. Motorun kuvvet levhasını gagalamaktan dolayı gagası özelliğini kaybeder. Günün birinde kırlangıç ölmesin diye son çare olarak motorun çıkarılmasına karar verilir. Kırlangıça motoru takanlar kimlerdi. Amaçları ne idi? Kırlangıç sonunda kurtulabildi mi? Motorlu Kuş bu macerası anlatan enteresan bir kitap.

Motorlu Kuş (Resimli) kitap özeti

Motorlu Kuş (Resimli) pdf oku

Motorlu Kuş (Resimli) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.