Press ESC to close

Minik Rakun Bir Cep Dolusu Öpücük Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Minik Rakun Bir Cep Dolusu Öpücük pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Minik Rakun Bir Cep Dolusu Öpücük kitabı Kitap Kağıdı olarak çıkarılmıştır. Audrey Penn tarafından kaleme alınan Minik Rakun Bir Cep Dolusu Öpücük isimli kitap 32 dilinde ve ebatındadır. Minik Rakun Bir Cep Dolusu Öpücük kitabını TÜRKÇE numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Minik Rakun Bir Cep Dolusu Öpücük pdf oku indir.

Minik Rakun Bir Cep Dolusu Öpücük pdf indir

New York Times’ın çok satanlar listesinde bulunan çocuk klasiği

Avucundaki Öpu¨cu¨k dizisinin bu kitabında, Audrey Penn velilere çocuklarıyla paylaşacakları bir başka sevgi ve gu¨ven öyku¨su¨ sağlamaktadır.

Minik Rakun’un erkek kardeşi olur ve bu kardeş onun alanını işgal etmektedir.Minik Rakun annesinin kardeşinin avucuna bir öpu¨cu¨k – onun öpu¨cu¨ğu¨nu¨ – verdiğini göru¨nce çok u¨zu¨lu¨r, ama Anne Rakun Minik Rakun’un ne kadar çok sevildiğini anlamasının en doğru yöntemini bularak bilgeliğiyle onun korkularını yok eder.

Barbara Leonard Gibson’ın sıcak çizimleriyle hayat bulan bu öyku¨ aralarına yeni u¨yelerin katılmasıyla değişim geçiren ve bu değişime uyum sağlamaya çalışan tu¨m ailelere uygundur.

Minik Rakun Bir Cep Dolusu Öpücük kitap özeti

Minik Rakun Bir Cep Dolusu Öpücük pdf oku

Minik Rakun Bir Cep Dolusu Öpücük Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.