Press ESC to close

Minik Kulaklı Çello Miçello Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Minik Kulaklı Çello Miçello pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Minik Kulaklı Çello Miçello kitabı 108 olarak çıkarılmıştır. Yasemin Eğinlioğlu tarafından kaleme alınan Minik Kulaklı Çello Miçello isimli kitap 9786254166631 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Minik Kulaklı Çello Miçello kitabını 21.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Minik Kulaklı Çello Miçello pdf oku indir.

Minik Kulaklı Çello Miçello pdf indir

“Bizi sesler, melodiler, besteler buluşturacak Miçello.” Miçello, anne babası ve dostlarıyla birlikte mutlu mesut yaşadıkları müzik dükkânından bir gün ayrılmak zorunda kalır. Zihnindeki müthiş müziğin sesini arayan Lidya’nın evinde yaşayacaktır artık. Minik çello, ufak kızı tanıdığına ve onunla arkadaş olduğuna mutludur ama kendini yalnız hissetmekte, ailesini ve müzik dükkânındaki yaşamını özlemektedir. Bunun yanı sıra, Lidveya zihnindeki sorunun yanıtının peşindedir: Acaba aradığı müziğin sesi gerçekten Miçello’da mı?
Yazar Yasemin Eğinlioğlu, okurlarını akıcı bir anlatım ve müziğin evrensel sesi eşliğinde duygu dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Aile, yetenek ve kendini bulma üzerine eşsiz bir öykü…

Minik Kulaklı Çello Miçello kitap özeti

Minik Kulaklı Çello Miçello pdf oku

Minik Kulaklı Çello Miçello Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.