Press ESC to close

Meteor Avı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Meteor Avı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Meteor Avı kitabı 120 olarak çıkarılmıştır. Jules Verne tarafından kaleme alınan Meteor Avı isimli kitap 9786052498163 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Meteor Avı kitabını 25.08.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Meteor Avı pdf oku indir.

Meteor Avı pdf indir

İki amatör gökbilimcisi ve iki arkadaş olan Dean Forsyth ve Sydney Hudelson’un macerası anlatılmaktadır bu kitapta. Bu iki gökbilimci, evlerinin en yüksek noktalarında, gözlem yapmaya uygun odalar yapmışlardır kendilerine. Çok yakında zamanda da birinin kızı ile diğerinin yeğeni evlenecektir.
 
Bir göktaşı, dünyanın yörüngesine girer ve bu göktaşını ilk gözlemleyen onlardır. Acaba bu meteor nereye, ne zaman düşecektir? Hangi ülkelere düşebilme ve neticesinde hangi ülkelerin meteorun taşıdıklarıyla zengin olabilme ihtimali mevcuttur? Bunun yanı sıra eskiden iki iyi arkadaş olan ve meteorun görünmesinden sonra iki rakip olan dostların, kızı ve yeğeni bu olaydan etkilenecek midir?

Meteor Avı kitap özeti

Meteor Avı pdf oku

Meteor Avı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.