Press ESC to close

Mercimek Çocuk ve Parmak Çocuk Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Mercimek Çocuk ve Parmak Çocuk pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Mercimek Çocuk ve Parmak Çocuk kitabı 24 olarak çıkarılmıştır. Berfin Sıla Kepez tarafından kaleme alınan Mercimek Çocuk ve Parmak Çocuk isimli kitap 9786057012357 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Mercimek Çocuk ve Parmak Çocuk kitabını 17.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mercimek Çocuk ve Parmak Çocuk pdf oku indir.

Mercimek Çocuk ve Parmak Çocuk pdf indir

“Eğer kabuğunda kalmaya devam etseydin beni göremezdin. Beni göremeseydin derdini söyleyemezdin. Derdini dile getirdin bana, şimdi çıkacağız yola! Hem şöyle bir düşünsen, anlarsın dünyanın hâlinden… Kim farklı değil ki birbirinden? Unutma ki değişikliklardır bizi güzelleştiren.” 
 
Mercimek Çocuk’un Parmak Çocuk’a, Nardaniye Hanım’ın Pamuk Prenses’e veya Tulpar’ın Pegasus’a benzediğini biliyor muydunuz? Yoksa bu kahramanları hiç duymadınız mı? Karışık Kuruşuk Masallar, zamanında anlatılan fakat zamanla unutulan kahramanlarla tanıştırıyor sizi. Hep birlikte yeni bir maceraya atılmaya ne dersiniz? İşte karşınızda Doğu ve Batı’nın masal kahramanlarının bir araya geldiği, şarkılı ve keyifli masal serisi! Siz anlattıkça çoğalsın onların da sesi… 
 
KİTAPTAN
Herkese Merhabalar! İşte bu kitabın sonundaki BÜYÜK SORU: PEKİ YA NOHUT OĞLAN DA NEREDEN ÇIKT I? 
Hadi gel, anlatayım. Geçen gün biriyle tanıştım. Adı, Mercimek Çocuk. Kendisi mercimekten, gelmiş bir masal tenceresinden. Tencerenin içinde gözlerini açtığı an, dünyalar onun olmuş mutluluktan. Öğrenmiş her şeyi yaşlı bir kadından ve hep şanslı hissetmiş onun çocuğu olmaktan. Sonra duymuş bir masal daha var: Adı “Parmak Çocuk” olan. Masallar şaşırmış, birbirine karışmış. Sonra mı? Sonra bir masal daha duyulmuş dağların ardından. Bir de… Bir de garip bir eşek varmış çocukları kulağında taşıyan. Bunun yanı sıra, Nohut Oğlan’ı görecek olursan… Neyse neyse… En kalitelisi ben sana duyduğum her şeyi baştan anlatayım kafan karışmadan…

Yolda ortadan ikiye ayrılmış bir ceviz kabuğu görmüş. Bu ceviz kabuğunun içinde bir çocuk yatıyormuş. Ama çocuğun arkası dönük, yüzü görünmüyormuş. Bu, Parmak Çocuk’un ta kendisi olmalıymış.
Mercimek Çocuk onunla tanışmak istemiş ama Parmak Çocuk’tan hiç yanıt gelmemiş. Mercimek Çocuk düşünmüş, “Belki de ona bir masal anlatmalıyım” demiş.
İlk gün, ona bir masal anlatmış. Masal bittiğinde Parmak Çocuk, “Kimsin sen?” diye sormuş. Mercimek Çocuk, “Ben Mercimek Çocuk’um. Sen de Parmak Çocuk olmalısın ” demiş.
 

Mercimek Çocuk ve Parmak Çocuk kitap özeti

Mercimek Çocuk ve Parmak Çocuk pdf oku

Mercimek Çocuk ve Parmak Çocuk Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.