Press ESC to close

Mektup Ağacı / Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk 2 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Mektup Ağacı / Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Mektup Ağacı / Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk 2 kitabı 192 olarak çıkarılmıştır. Hanzade Servi tarafından kaleme alınan Mektup Ağacı / Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk 2 isimli kitap 9786052854068 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Mektup Ağacı / Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk 2 kitabını 24.09.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mektup Ağacı / Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk 2 pdf oku indir.

Mektup Ağacı / Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk 2 pdf indir

Kimi mucizeler hiç beklemediğiniz anlarda gerçekleşebilir…

Teknoloji çağı çocuklarını mektup yazma kültürüyle tanıştıran Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk‘un heyecanla beklenen devam kitabı Mektup Ağacı; yaşamın getirdiklerini ve götürdüklerini yine mektuplar aracılığıyla paylaşmayı sürdürüyor.
 
Hanzade Servi’nin bu keyifli romanı, çocukluk günlerini geride bırakmaya bir araya getirilen bir delikanlının hüzünle, sevinçle ve farklı heyecanlarla sınanan olgunlaşma macerasıni sayfalarına taşıyor.
 
Günümüz gerçekliğini, geçmiş güzel günleri anımsatan naif duygular ve unutulmaya yüz tutmuş kimi nostaljik alışkanlıklar eşliğinde sorgulamaya iten yazar; kitapseverlerin yüreğinde, kaçınılmaz bir mektup yazma isteği uyandırıyor.  

Yaşasın! Baler ve ailesi, tam üç yıl sonra Avustralya’dan geri döndü. Üstelik bir kişi çoğalarak… Eski dostumuz, oynadığı belgesel ve YouTube kanalı aracılığıyla fenomen olmuş olsa da; aynaya baktığında gördüğü on üç yaşındaki çocuk adeta hiç tanımadığı biri! Son zamanlarda boyu epey uzadı, saçlarının rengi azıcık açıldı, sesi farenjit olmuş bir ördek gibi ve Ruhi adında bir sivilcesi var. Çoktandır Meneviş’e tek bir satır bile yazamadığı için içten içe üzülse de, Tayra’yla dostluğunu ilerletmesi onu az da olsa teselli ediyor. LGS sınavına hazırlık telaşı, eski dostlarıyla yeni yaşamına uyum sağlama çabası derken, Baler’in dünyasında işler zorlaşıyor. Aklından bir türlü çıkmayan gizemli kutuyu ve kendisine sürekli olarak kötü yorumlar yazan trol‘ü de unutmamak gerek tabii. Baler’in çözmesi gereken birden fazla sorun var. Ama ilk kez Çınarlıtepe’ye Meneviş’in heykelini yaptırmak istiyor…

İlk kitapta yarattığı sırrı ve heyecanı, devam kitabında ustalıkla tırmandıran Hanzade Servi; geçmişle bugünün iletişim alışkanlıkları arasında köprüler kurarken, son senelerda dijital teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilen siber zorbalığa da gözleri üstüne topluyor.
 
Güçlü kurgusu ve incelikli anlatımı aracılığıyla serinin ilk kitabından bağımsız olarak da okunabilecek Mektup Ağacı, yazarına doğrudan mektup yazma olanağı sunarak etkileşimli bir okuma deneyimi yaşatıyor.

Mektup Ağacı / Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk 2 kitap özeti

Mektup Ağacı / Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk 2 pdf oku

Mektup Ağacı / Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk 2 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.