Press ESC to close

Mecit’in Maceraları-2 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Mecit’in Maceraları-2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Mecit’in Maceraları-2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Houshang Moradi Kermani tarafından kaleme alınan Mecit’in Maceraları-2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Mecit’in Maceraları-2 kitabını 9789944343732 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mecit’in Maceraları-2 pdf oku indir.

Mecit’in Maceraları-2 pdf indir

Cricket Dergisi – Son 30 Yılın En İyi Hikayesi,

2009 Astrid Lindgren, 1992 Hans Christian Andersen ve UNICEF Çocuk dahil, birden fazla ülkeler arası ödül sahibi Houshang Moradi Kermani’den yeni bir kitap…

–“Övünmek gibi olmasın ama iyi kompozisyon yazarım. Hani bu kabiliyetim de olmasa kendimi gösterecek başka tarafım olmayacak ya, neyse!” diyor bizim sevgili Mecit, serüvenlerinin devamında…

Bir ilköğretim öğrencisi olan Mecit, yalnızca kompozisyon yazmakla kalmıyor bu maceralarında; bütün görkemiyle(!) İsfahan gezisini de anlatıyor matematik için çektiği çileleri de… Hayatında ilk kez balık yiyor, müdür muavininin gözdesi(!) oluyor, kampta “türlü” çeşitli olaylar yaşıyor ve sonunda spor alanında madalya bile alıyor!..

Houshang Moradi Kermani, “Mecit’in Maceraları 2” kitabındaki öyküleriyle, yine hem kendi çocukluğuna dönüyor hem de İranlı çocukların okul çağlarında yaşadıklarını keyifli bir dille aktarıyor.

Mecit’in Maceraları-2 kitap özeti

Mecit’in Maceraları-2 pdf oku

Mecit’in Maceraları-2 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.