Press ESC to close

Mavi ve Çamur Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Mavi ve Çamur pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Mavi ve Çamur kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Ayşe Bakırcı Yücer tarafından kaleme alınan Mavi ve Çamur isimli kitap 9786058288041 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Mavi ve Çamur kitabını 26.12.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mavi ve Çamur pdf oku indir.

Mavi ve Çamur pdf indir

Mavi, bir oda dolusu oyuncağı, eşyası olmasına rağmen canı çok sıkılan ve başkalarının oyuncaklarını, başkalarının giysilerini hayal eden bir çocuktur… Bu durumu farkeden annesi Mavi’ye çiçeği burnunda bir  oyun dünyasının kapısını aralar. Yağmurlu bir tatil gününde onu parka götürür ve çamur ile tanıştırır. Kendi çocukluğunda, yağmur altında oynadığı oyunları Mavi ile birlikte oynar. Oyuncaksız, eşyasız da eğlenebileceğini farkeden Mavi, çağımızın çocuk hastalığı olan “can sıkıntısı”ndan kurtulmanın bir yolunu bulmuştur artık. Etrafındaki her şeye bambaşka bir gözle bakmaya başlar.
 
Deneyimli bir anaokulu öğretmeni olan Ayşe Bakırcı Yücer, yayına giren ilk çocuk öyküsü ile çocuklarımızın en büyük problemi olan “can sıkıntısı”na mühim  ve çok keyifli bir çözüm önerisi getiriyor.

Mavi ve Çamur kitap özeti

Mavi ve Çamur pdf oku

Mavi ve Çamur Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.