Press ESC to close

Mavi Karga ile Aslan’ın Oyunu / Ormanda Karantina – Korona Paniği Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Mavi Karga ile Aslan’ın Oyunu / Ormanda Karantina – Korona Paniği pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Mavi Karga ile Aslan’ın Oyunu / Ormanda Karantina – Korona Paniği kitabı 148 olarak çıkarılmıştır. Yalvaç Ural tarafından kaleme alınan Mavi Karga ile Aslan’ın Oyunu / Ormanda Karantina – Korona Paniği isimli kitap 9789750853500 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Mavi Karga ile Aslan’ın Oyunu / Ormanda Karantina – Korona Paniği kitabını 15.04.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mavi Karga ile Aslan’ın Oyunu / Ormanda Karantina – Korona Paniği pdf oku indir.

Mavi Karga ile Aslan’ın Oyunu / Ormanda Karantina – Korona Paniği pdf indir

Dünyanın her yerinde tesirini gösteren koronavirüs Ormangiller’in yaşamını da değiştirmek üzere: Maske, mesafe ve dezenfektan üçlüsü her yerde! “Artık öykülerimizi biz yazacağız” diyerek Yazar’ı yaşamlarından çıkaran Kral Aslan ve Eşek’in rengini alan Mavi Karga, öte yandan salgın önlemleriyle ilgilenip öte yandan yazıevinde yeni serüvenleri için çalışırken beklenmeyen konuklar çıkageliyor… Kral Fil ve otçul dostlarını ormanda büyük bir sürpriz bekliyor.
 
Yalvaç Ural, “Mavi Eşek’in Serüvenleri”nin altıncı kitabında da Ormangiller’in renkli dünyasında dolaşıyor: Mavi Karga ile Aslan’ın Oyunu / Ormanda Karantina, Yazar’a ve Çizer’e karşın, kendi öykülerini yazıp oynamaya çalışan Ormangiller’in gülmecelerle dolu yaşamına çağırıyor kitap kurtlarını.

Mavi Karga ile Aslan’ın Oyunu / Ormanda Karantina – Korona Paniği kitap özeti

Mavi Karga ile Aslan’ın Oyunu / Ormanda Karantina – Korona Paniği pdf oku

Mavi Karga ile Aslan’ın Oyunu / Ormanda Karantina – Korona Paniği Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.