Press ESC to close

Mavi Eşek ile Aylak Aslan / Öyküsünü Arayan Hayvanlar Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Mavi Eşek ile Aylak Aslan / Öyküsünü Arayan Hayvanlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Mavi Eşek ile Aylak Aslan / Öyküsünü Arayan Hayvanlar kitabı 84 olarak çıkarılmıştır. Yalvaç Ural tarafından kaleme alınan Mavi Eşek ile Aylak Aslan / Öyküsünü Arayan Hayvanlar isimli kitap 9789750839863 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Mavi Eşek ile Aylak Aslan / Öyküsünü Arayan Hayvanlar kitabını 16.03.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mavi Eşek ile Aylak Aslan / Öyküsünü Arayan Hayvanlar pdf oku indir.

Mavi Eşek ile Aylak Aslan / Öyküsünü Arayan Hayvanlar pdf indir

Bu orman, başka orman!
Her gün yeni bir maceraya uyanan Ormangiller, gerçekten bir çizgi romanda mı yaşıyorlar, yoksa burası aslında bir kolej mi? Bir türlü başrolü kapamayan Aslan bir öğretmen, çalışkanlığı ve zekâsıyla herkese yol gösteren Eşek ise sınıf temsilcisi mi? İkide bir karşılarına çıkıp işleri karıştıran şu Yazar ve Çizer de kim o halde? Çocukların geleceğini kurgulayan iki kandırıkçı sanatçı mı? Peki ya bütün bunlar yalnızcaYalvaç Abi’nin keyifli düşleriyse?
Çocuk yazınımızın üretken kalemi Yalvaç Ural, “Mavi Eşek’in Serüvenleri”nin ilk kitabında, Ormangiller’le tanıştırıyor ufak okurlarını: Yazar ve Çizer’e karşın, kendi öykülerini yazıp oynamaya çalışan ama her seferinde bu gülünç ikilinin planlarının bir adım gerisinde kalan Ormangiller’in sürükleyici macerasına çağırıyor kitap kurtlarını.

Mavi Eşek ile Aylak Aslan / Öyküsünü Arayan Hayvanlar kitap özeti

Mavi Eşek ile Aylak Aslan / Öyküsünü Arayan Hayvanlar pdf oku

Mavi Eşek ile Aylak Aslan / Öyküsünü Arayan Hayvanlar Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.