Press ESC to close

Mavi Çöl Develeri Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Mavi Çöl Develeri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786053499381 sayfadan oluşan Mavi Çöl Develeri kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Maro Sfakianopoulou tarafından kaleme alınan Mavi Çöl Develeri isimli kitap 27.11.2017 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Mavi Çöl Develeri kitabını İris Samartzi numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mavi Çöl Develeri pdf oku indir.

Mavi Çöl Develeri pdf indir

Bütün Dünya Evimiz mi?
Küçük göçmen Lenyo’nun hikâyesi…
İnsanın kendini ait hissettiği yerden ayrılması, bambaşka bir yerde yeni bir hayat kurması, üstelik bunu mecbur kaldığı için yapmak zorunda kalması hiç kolay değildir. Göç etmek, göçmen olmak kalbinin ve hafızanın, bıraktıklarında takılı kalması demektir.
 
Mavi Çöl Develeri, Yunan yazar Maro Sfakianopoulou tarafından kaleme alınan etkileyici bir göçmen hikâyesidir. Küçük Kız Lenyo, ayrılık ile ilgili konuşmak istemediği için hayal gücüne sığınır ama kendini değişik bir hikâyede, develerin göç hikâyesinde bulur. Bu keyifli hikâyeye Iris Samartzi’nin olağanüstü fotoğrafları eşlik ediyor.
 
Küçük Lenyo ne zaman içini çekse sihirli bir şeyler olur: Anında kendini enteresan ve gülünç diyarlarda buluverir. Bu diyarlar, büyük-ufak bütün hüzünlerden korur onu. O gün okulda olan da buydu. “Oh!” diye içini çekti ve birdenbire içinde elli yedi devecik olan mavi bir çölde buluverdi kendini.

Mavi Çöl Develeri kitap özeti

Mavi Çöl Develeri pdf oku

Mavi Çöl Develeri Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.