Press ESC to close

Mavi Balina’nın Mavi Şarkıları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Mavi Balina’nın Mavi Şarkıları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786051920313 sayfadan oluşan Mavi Balina’nın Mavi Şarkıları kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Peter Carnavas tarafından kaleme alınan Mavi Balina’nın Mavi Şarkıları isimli kitap Blue Whale Blues dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Mavi Balina’nın Mavi Şarkıları kitabını 01.01.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mavi Balina’nın Mavi Şarkıları pdf oku indir.

Mavi Balina’nın Mavi Şarkıları pdf indir

Bisikletiyle ne yapacağını bilmeyen bir balina ile onu neşelendirmeye çalışan penguenin hikâyesi…
 
Balina ne zaman endişelense kendi kendine bir şarkı mırıldanmaya başlar. Arkadaşının şarkılarını duyan Penguen ise her seferinde onun çağrısına kulak verir ve onu rahatlatacak bir çözüm bulur. Onları uzaktan izleyen kaplumbağa ise ikisini de şaşırtan bir sürpriz yapar.
 
İnsanın bazı şeyleri gözünde nasıl da büyüttüğünü ve işin aslı anlaşıldığında endişelanmanın ne kadar da gereksiz olduğunu hatırlatan bu kitap, okul öncesi zamandaki çocuklara hitap ediyor. Sabırlı olmak, denemekten vazgeçmemek ve arkadaşlara destek olmaksa kitabın öne çıkan diğer temaları arasında yer alıyor.
 
Kitabın yazarı ve çizeri Peter Carnavas, Mavi Balina’nın Mavi Şarkıları ile Çocuk Kitabı Yazar ve Çizerleri Birliği-SCBWI’ye üye yazar ve illüstratörler tarafından verilen SCBWI Crystal Kite Awards’a layık görüldü.

Mavi Balina’nın Mavi Şarkıları kitap özeti

Mavi Balina’nın Mavi Şarkıları pdf oku

Mavi Balina’nın Mavi Şarkıları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.