Press ESC to close

Matis Matematiği Sevmiyor! Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Matis Matematiği Sevmiyor! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Matis Matematiği Sevmiyor! kitabı 28 olarak çıkarılmıştır. Anne Lafay tarafından kaleme alınan Matis Matematiği Sevmiyor! isimli kitap 9789750834028 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Matis Matematiği Sevmiyor! kitabını 31.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Matis Matematiği Sevmiyor! pdf oku indir.

Matis Matematiği Sevmiyor! pdf indir

Matematiksel öğrenme bozukluğu üzerine bir hikâye…
Yetişkinler için bile yeni bir başlangıç tedirgin edici olabilirken, çocuklar için neden olmasın? Yeni bir kardeş, yeni bir okul, beklenmedik bir gelişme veya baş etmek zorunda kaldığımız heyecanlar, korkular, takıntılar, duygular… “Gerçek hayattan hikâyeler” dizisi, farklı duygu ve durumlara odaklanıyor. Çocuklara, yaşadıkları sorunlar karşısında yeni pencereler açabilecek resimli hikâyelere yer verilmesinin bunun yanında ebeveynlere ve eğitimcilere yönelik bilgilendirici bir bölüm de yer alıyor.
Matis kitap okumaya bayılıyor. Gelgelelim matematikle arası hiç iyi değil. Sayılar kafasının içinde sürekli olarak dönüp duruyor adeta… Parmak hesabı yapmak bile kafasını karıştırıyor! Parmakları birbirine dolanıyor, adeta birbirlerine düğümleniyor… Matis’in matematik öğrenme bozukluğu var. Neyse ki annesi ona destek olmak için yanında… Okuldaki eğitmeni de sayıları daha iyi anlaması için ona ipuçları veriyor. Tüm bunlar Matis’in daha azimli olmasını sağlıyor ve yaşadığı zorlukları alt etme hususunda onu cesaretlendiriyor.
 

Matis Matematiği Sevmiyor! kitap özeti

Matis Matematiği Sevmiyor! pdf oku

Matis Matematiği Sevmiyor! Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.