Press ESC to close

Matematik Oyunları -2 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Matematik Oyunları -2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 1. Hm. Kağıt sayfadan oluşan Matematik Oyunları -2 kitabı 22 x 27 cm olarak çıkarılmıştır. Didem Rahvancı tarafından kaleme alınan Matematik Oyunları -2 isimli kitap Karton Kapak dilinde ve ebatındadır. Matematik Oyunları -2 kitabını TÜRKÇE numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Matematik Oyunları -2 pdf oku indir.

Matematik Oyunları -2 pdf indir

Çocukların matematiğe olan kabiliyetlerini artırmanın en iyi yolu, onlara basit problemler çözdürmektir. Çocuklara bu hususta yardımcı olarak, daha yaratıcı ve kıvrak bir zekaya sahip olmalarını sağlayabiliriz.
“Matematik Oyunları” kitapları, uzman kişiler ve işinde uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış ve onaylanmıştır. İçinde bulunan aktiviteler, eğitim programlarına uygundur. Bütün matematik oyunları ve alıştırmalar, çocukların eğlenirken öğrenmelerine, kabiliyetlerini geliştirmelerine, problem çözmelerine yol gösterecek niteliktedir. Çocuklar bu yolla hem el becerilerini geliştirecekler, hem de sıralama, gruplama, tahmin gibi basit terimlerle matematiğe ilk adımlarını atacaklar.
Aksoy Yayıncılık “Maxi” Çocuk Kitapları’ndan çıkan “Şekillerle Matematik Oyunları”nda bulunan alıştırmaları, bütün çocuklar hızla çözecekler. Severek okuyacakları bu kitabı ellerinden düşürmeyeceklerine inanıyoruz.

 

Matematik Oyunları -2 kitap özeti

Matematik Oyunları -2 pdf oku

Matematik Oyunları -2 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.