Press ESC to close

Masalların Kadim Yolundan Terapötik Bir Yolculuğa Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Masalların Kadim Yolundan Terapötik Bir Yolculuğa pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 88 sayfadan oluşan Masalların Kadim Yolundan Terapötik Bir Yolculuğa kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Asiye Dursun tarafından kaleme alınan Masalların Kadim Yolundan Terapötik Bir Yolculuğa isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Masalların Kadim Yolundan Terapötik Bir Yolculuğa kitabını 9786257537506 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Masalların Kadim Yolundan Terapötik Bir Yolculuğa pdf oku indir.

Masalların Kadim Yolundan Terapötik Bir Yolculuğa pdf indir

Masal masal içinde, dünya yerli yerinde, herkes kendi hâlinde imiş.
 
Kimine göre işler tıkırında, kimine göre değilmiş.
 
Günlerden bir gün herkes gibi biri, içinin sıkıntısını bir türlü giderememiş, ne yapsam nereye gitsem diye düşünüp durmuş. Almış heybesini çıkmış yola. Sonunda aklına ta uzak diyarlarda yaşayan, herkesin derdini dinleyen, derdi olmayana da yoldaş olan “Masal Bilgesi” gelmiş. Varmış masal bilgesinin yanına. Anlatmış derdini. Masal bilgesi, “Senin gibi derdini bir başkasına anlatamayan, anlatsa da derman bulamayan, kendi içindeki sıkıntıyı çözemeyip girdaba düşen, bir çok kişi karşıma çıktı. Hepsi benimle çıktığı yolculuk ardından kendi içinde buldu dermanını, içlerindeki yükten kurtulup ait oldukları yere döndüler.” demiş. Sevinmiş bizim yolcu, derman bulmak için anlatmış da anlatmış içindeki ağırlığı…
 
Bu kitap, bir psikolojik danışmanın gerçek hayattaki gözlemlerinin kalbinde demlenmesiyle filizlenmiş, okuyucunun veya danışanların kalbinin sesini duyması için bir araç olarak dizayn edilmiştır. Nasıl ki çocuklukta okuduğumuz masallar bizi farklı diyarlara götürdüyse, bu kitaptaki masallar da yetişkin tarafımıza seslenip, içimizdeki çocuğu anlamamıza yardımcı olabilir.
 
Masallar ile Simurg’un sırtında Kaf Dağı’na çıkabilir, uçan halıyla diyar diyar gezebilir, kısacası uçsuz bucaksız bir hayal âleminde dolanabilirsiniz. Alaaddin’in sihirli lambayı bulduğunda yaşamının değiştiği gibi sizin de bu kitabı okuyunca bakış açınız değişebilir, olaylara ve yaşananlara değişik bir gözle bakabilirsiniz.
 
Masallardaki yolculuğunuz sırasında keşfettikleriniz, size sorulan sorulara verdiğiniz yanıtlar, bunların hepsi kendinizi bulma yolundaki sancılı sürecin başlangıcı olabilir.
 
Hayattan farksız olan bu masalları okurken kendi içinizde kadim bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Masalların Kadim Yolundan Terapötik Bir Yolculuğa kitap özeti

Masalların Kadim Yolundan Terapötik Bir Yolculuğa pdf oku

Masalların Kadim Yolundan Terapötik Bir Yolculuğa Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.