Press ESC to close

Masal Ektim Oyun Biçtim Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Masal Ektim Oyun Biçtim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Masal Ektim Oyun Biçtim kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ayşe Kilimci tarafından kaleme alınan Masal Ektim Oyun Biçtim isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Masal Ektim Oyun Biçtim kitabını 9786059501279 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Masal Ektim Oyun Biçtim pdf oku indir.

Masal Ektim Oyun Biçtim pdf indir

Çok sevgili okur!
 
Okuduğumuz masallar arada bir doğrudan arada bir de dolaylı yoldan iletilerini verir bize. Biz yalnızca görünene odaklanmayıp okuduğumuzu anlamlandırmaya çalışırsak okuduğumuz metinler de zenginleşir. Masallardaki iletiler de böyledir. Masal Ektim Oyun Biçtim kitabında yazar, anlatıcı gibi, masalları günümüz çocuklarına kısaca açıklıyor. Okuduğun öykülere, masallara, şiirlere bir de böyle bakmaya ne dersin? Gamze Baltaş’ın rengârenk çizimleri bu güzel masallara eşlik ediyor.
 
Masal Ektim Oyun Biçtim kitabında bilinen on bir tane masal, Ayşe Kilimci’nin çocukları saran anlatımıyla okurlara sunuluyor. Yazar günümüz çocuklarına masallarındaki iletileri bir de kendi kalemiyle açıklıyor. Dışarıda paranın padişah edildiği zor bir dünya var. Çocuklar ve oyunlar nereye sığınacak? Uçurtmalar nasıl salınacak, gökyüzünü jetler çizip bombalar yaralarken? Çocuklar tabletler ve elektronik oyuncaklardan, cep telefonlarından başını alıp da güzelim dünyanın tadına, farkına nasıl varacak? İşte dünyanın böyle dara düştüğü yerde masallar yardıma koşar. Çocuklar masalları koruyan kahramanlar, silahları da uçuç böceğiyle ateş böceği.

Masal Ektim Oyun Biçtim kitap özeti

Masal Ektim Oyun Biçtim pdf oku

Masal Ektim Oyun Biçtim Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.