Press ESC to close

Marsık ve Ben Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Marsık ve Ben pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Marsık ve Ben kitabı 160 olarak çıkarılmıştır. Martine Murray tarafından kaleme alınan Marsık ve Ben isimli kitap 9789750754715 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Marsık ve Ben kitabını 22.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Marsık ve Ben pdf oku indir.

Marsık ve Ben pdf indir

Joey’nin evinin yakınlarında bir tepe mevcuttur. Kimsenin gitmediği, bakımsız, üzeri toprakla kaplı, eski bir çöplükten ibarettir burası. Yine de Joey burayı sever, burası onun tepesidir. Düşünmek ve hayal kurmak için gittiği yerdir. Bir hususta herkesten iyi olmak, gelecekte ünlü bir astronot veya dağcı olmak için can atar Joey.
 
Bir gün, tepede bir ağaç ev keşfettiğinde, birinin onun özel yerini işgal etmiş olmasına çok öfkelenir. Gelgelelim bu davetsiz misafirin kim olabileceğini de merak eder. Ama onunla temas kurmak kolay olmayacaktır. Ağaç evdeki kız vahşi, sırlarla dolu biridir ve Joey’ye hiç dostane davranmaz. Joey onunla geçinmenin bir yolunu bulmalıdır. Bu yolu ararken kendisiyle alakalı de yeni keşiflerde bulunacaktır.
Marsık ve Ben dostluk, güven, kendimize inanmayı öğrenmek ve bizi özel kılan şeyin ne olduğunu keşfetmek üzerine unutulmaz bir hikâye.

Marsık ve Ben kitap özeti

Marsık ve Ben pdf oku

Marsık ve Ben Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.