Press ESC to close

Marge ve Korsan Bebek Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Marge ve Korsan Bebek pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Marge ve Korsan Bebek kitabı 192 olarak çıkarılmıştır. Isla Fisher tarafından kaleme alınan Marge ve Korsan Bebek isimli kitap 9786051921037 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Marge ve Korsan Bebek kitabını 15.09.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Marge ve Korsan Bebek pdf oku indir.

Marge ve Korsan Bebek pdf indir

Marge, gelmiş geçmiş en iyi bebek bakıcısı!
 
Mutlu ve uyumlu, dört kişiden oluşan Button ailesinin bir bakıcıya ihtiyacı mevcuttur. Görünüşüne bakılırsa yeni bakıcıları Marge bu işin üstesinden gelecek gibi değildir.
 
Marge, gelmiş geçmiş en iyi bebek bakıcısı! Çocuklar, Marge’ın kendilerine bakması için onu idare etmeleri, arkasını toplamaları ve şekerleme yapmasına izin vermeleri gerektiğini biliyor. Bu sefer yaramaz bir bebek de var yanlarında. Peki, bu hayal gücü yüksek bebek bakıcısı onları idare edebilecek mi dersiniz?
 
“Fisher ilk kitabında kargaşa yaratan aykırı bir bebek bakıcısının gülünç hikâyesini anlatıyor. Yüksek sesle okumak için müthiş.” The Daily Express
 
“Üç sıcak keyifli yaramazlık öyküsü.” The Guardian

Marge ve Korsan Bebek kitap özeti

Marge ve Korsan Bebek pdf oku

Marge ve Korsan Bebek Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.