Press ESC to close

Mahalle Yarışları Başlıyor Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Mahalle Yarışları Başlıyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 68 sayfadan oluşan Mahalle Yarışları Başlıyor kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hüseyin Gökçe tarafından kaleme alınan Mahalle Yarışları Başlıyor isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. Mahalle Yarışları Başlıyor kitabını 9786254201295 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mahalle Yarışları Başlıyor pdf oku indir.

Mahalle Yarışları Başlıyor pdf indir

Herkese Merhabalar arkadaşlar!
Ben Mert Uçar. Mahallemizde yarışma yapılacağı açıklamasu yapıldı. Mahallemizde ilk defa yarış yapılacaktı. Hemen vakit kaybetmeden yarışmaya katıldım. Yarışlar bir hafta sürdü ve kazanan belirlendi.

Yarıştan sonra benim, Can’ın ve Ezgi’nin plaketinden bir kağıt çıktı. Kağıtta yazanları okuduktan sonra gizemli bir maceraya katıldık. Gizemli maceramızın sonunda beni bekleyen sürpriz vardı.

Mahalle yarışında neler yaşandı? Yarışmayı kim kazandı? Plaketimize kağıdı kim koydu? Gizemli maceramızda neler yaşadık? Bana yapılan sürpriz neydi? Bütün soruların cevabı bu kitapta saklı. Bu kitabı okuyarak soruların cevabını bulabilir ve maceramıza ortak olabilirsiniz.

Mahalle Yarışları Başlıyor kitap özeti

Mahalle Yarışları Başlıyor pdf oku

Mahalle Yarışları Başlıyor Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.