Press ESC to close

Limi Renkleri Kovalıyor Şekillerı Yakalıyor Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Limi Renkleri Kovalıyor Şekillerı Yakalıyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 24 sayfadan oluşan Limi Renkleri Kovalıyor Şekillerı Yakalıyor kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Bahar Karaca tarafından kaleme alınan Limi Renkleri Kovalıyor Şekillerı Yakalıyor isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 19 x 27 cm ebatındadır. Limi Renkleri Kovalıyor Şekillerı Yakalıyor kitabını 9786254058592 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Limi Renkleri Kovalıyor Şekillerı Yakalıyor pdf oku indir.

Limi Renkleri Kovalıyor Şekillerı Yakalıyor pdf indir

Okul öncesi dönem, çocukların gelişim alanlarına ait beceriler kazandıkları, merak duygularını besledikleri ve oynayarak öğrenmeye çok istekli oldukları bir dönemdir. Çocuklar özellikle çevrelerinde gördükleri somut nesneleri merak eder ve öğrenmek isterler. Bu zamanda kazanılan öğrenme becerileri çocukları ilköğretime hazırlayarak önümüzdeki zamanlarda okul başarısını da destekler.
Limi Renkleri Kovalıyor Şekilleri Yakalıyor, çocuklara renkleri ve şekilleri tanıtırken bunun yanı sıra çevrelerindeki aynı renk ve biçimdeki nesneleri de gözlemleme fırsatı sağlar. Geometrik şekilleri tanımak çocuğun uzamsal becerilerini geliştirmesine katkı sağlarken, renkler de çocuğun çevresini sanatsal bakış açısıyla inceleme isteği uyandırır.

Limi Renkleri Kovalıyor Şekillerı Yakalıyor kitap özeti

Limi Renkleri Kovalıyor Şekillerı Yakalıyor pdf oku

Limi Renkleri Kovalıyor Şekillerı Yakalıyor Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.