Press ESC to close

Leylaklar Prensesi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Leylaklar Prensesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 104 sayfadan oluşan Leylaklar Prensesi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Abdullah Harmancı tarafından kaleme alınan Leylaklar Prensesi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Leylaklar Prensesi kitabını 9786257556101 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Leylaklar Prensesi pdf oku indir.

Leylaklar Prensesi pdf indir

Leylaklar Prensesi’nin yazarı Abdullah Harmancı çok sayıda hikâye kitabından sonra çocuklar için de yazmaya başlamış bir yazarımızdır. Türü ne olursa olsun iyi çocuk kitabı hem çocuk hem de yetişkinler tarafından okunursa, o kitap, iyi bir çocuk edebiyatı örneğidir. Elinizdeki kitabın bu tür iyi örneklere aday bir kitap olduğunu söyleyebilirim.
Kitaba adını veren Leylaklar Prensesi kitabında gerçek, hayal, rüya ve fantastik anlatılar iç içe. Bir çocuk, evinde ve okulunda, en sevdiği romanın kahramanlarıyla karşılaşırsa neler yaşar? Başka bir çocuk dersten çıktığı zaman senelerdır yaşamakta olduğu şehrin tamamen değiştiğini görünce ne yapar? Salıncağıyla bulutların ve yıldızların dünyasına git gide artan çocuk geri dönebilecek mi? Ya rüyaları günlük yaşamında yaşamaya devam eden çocuğun şaşkınlığına ne demeli?
Aramızda kalsın: İyi yazılmış çocuk kitabı hem yolculuğa çıkarır hem de aradıklarını buldurur çocuklara ve yetişkinlere Leylaklar Prensesi’ni dokuzdan doksana herkesin okumasını dilerim…
Mustafa Ruhi Şirin

Leylaklar Prensesi kitap özeti

Leylaklar Prensesi pdf oku

Leylaklar Prensesi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.