Press ESC to close

Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mustafa Orakçı tarafından kaleme alınan Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 21 cm ebatındadır. Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde kitabını 9786050844504 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde pdf oku indir.

Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde pdf indir

Komik, saf, deli dolu Levent ve tayfası, çiçeği burnunda bir geziye çıkıyor, hem de ne gezi! Hep birlikte kamp yapmak için Çanakkale’ye gidiyorlar. Lakin karşılaşmayı hiç ummadıkları kişi de orada:  Cesur Taş!
Doğanın tadını çıkarmak isteyen tayfa, Troya Efsanesi’ni dinlerken Troya Müzesi’ni de ziyaret ediyor. Tabii Cesur Taş da! Troya hazinesini Cesur Taş’tan korumaya çalışan tayfa, yine başını binbir belaya sokuyor. Her şey, yurduna geri dönen Troya hazinesi için!
Kendilerini keyifli olduğu kadar heyecanlı, tehlikeli mi tehlikeli bir maceranın içinde buluyorlar. Troya hazinesi, onlar için her şeyden mühim. Bu mühim hazineyi anavatanında tutmak için korumaya  hazır mısın?
Bambaşka bir Levent macerası seni bekliyor!

Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde kitap özeti

Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde pdf oku

Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.