Press ESC to close

Kütüphanedeki Gizemli Oda Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kütüphanedeki Gizemli Oda pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kütüphanedeki Gizemli Oda kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Osman Koç tarafından kaleme alınan Kütüphanedeki Gizemli Oda isimli kitap 9786052101360 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Kütüphanedeki Gizemli Oda kitabını 24.04.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kütüphanedeki Gizemli Oda pdf oku indir.

Kütüphanedeki Gizemli Oda pdf indir

Sevimli panda Puti’nin dedesi Bilgin Panda ile yaptığı kütüphane gezisi giderek daha enteresan bir hal alıyordu. Kitapların arasından gizemli odaya açılan kapının ardında bambaşka bir dünya karşısına çıkmıştı. Bu kütüphane yalnızca kitapların değil, enteresan bir maceranın da başladığı yerdi.
 
Bilgi Benim İşim Dizisi’nin üçüncü kitabı olan “Kütüphanedeki Gizemli Oda”, okuma anlama ve araştırma becerilerini geliştirmek maksadıyla hazırlandı. Serideki her bir kitap, ait olduğu yaş grubunun bilgi okuryazarlığı kazanımlarını desteklemektedir. Serinin her kitabı anaokulu ve ilkokulu etkinliklerinde kullanabileceği içeriğe sahiptir.

Kütüphanedeki Gizemli Oda kitap özeti

Kütüphanedeki Gizemli Oda pdf oku

Kütüphanedeki Gizemli Oda Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.