Press ESC to close

Kütüphanedeki Aslan Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kütüphanedeki Aslan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789755872100 sayfadan oluşan Kütüphanedeki Aslan kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Michelle Knudsen tarafından kaleme alınan Kütüphanedeki Aslan isimli kitap 26.05.2015 dilinde ve Ciltli ebatındadır. Kütüphanedeki Aslan kitabını Kevin Hawkes numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kütüphanedeki Aslan pdf oku indir.

Kütüphanedeki Aslan pdf indir

Siz hiç kütüphanede bir aslan gördünüz mü?

Günlerden bir gün kütüphaneye bir aslan gelir. Koca cüssesiyle çevrede salınıp, kitap koridorları arasında kaybolduktan sonra okuma köşesindeki minderlerin üzerinde uyuyakalır. Başta görevliler olmak üzere herkes biraz şaşırsa da kimse ne yapması gerektiğini bilemez. Çünkü kütüphane kaideleri arasında aslanlarla alakalı hiçbir madde yoktur. Kısa sürede kütüphaneyi benimseyen ve ortama ayak uyduran aslan, çalışanların işlerini kolaylaştırmakla yetinmeyip kütüphaneyi ziyaret eden çocukların da sevgisini kazanır. Günler geçtikçe kütüphanenin maskotuna dönüşen tatlı aslan hiç usanmadan kütüphaneye gelmeye devam eder. Taa ki, karşı karşıya geldiğı kötü bir olay sebebiyle kütüphane kaidelerinı ihlal etmek zorunda kalana kadar…

Amerikalı yazar Michelle Knudsen, kütüphaneye bir aslan sokarak ufak okurları kütüphaneyle, orada bulunan kitaplarla ve kütüphanede bulunmanın gerektirdiği kurallarla keyifli bir biçimde tanıştırırken, Kevin Hawkes ise göz alıcı fotoğraflarıyle bu büyüleyici ortamı çocukların hayallerinde daha iyi resmetmelerini sağlıyor.

Yaşı kaç olursa olsun, herkesin yüzünde sıcacık bir gülümseme bırakan Kütüphanedeki Aslan, insana okuma sevgisi aşılayan mucizevi kitaplardan…

“Çocukların yatma saatinde sakinleştirici etkisi olan, çok keyif verici bir kitap.”
Blogcu Anne

“İsterseniz okurken çocuğunuzla birlikte aslan gibi kükreyebilir, evinizdeki kütüphanede onun gibi salınarak dolanabilir ve aslan kılıklı parmak kuklalarıyla öyküyü canlandırabilirsiniz.”
Bir Dolap Kitap

Kütüphanedeki Aslan kitap özeti

Kütüphanedeki Aslan pdf oku

Kütüphanedeki Aslan Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.