Press ESC to close

Küçük Vampir Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Küçük Vampir pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786051921150 sayfadan oluşan Küçük Vampir kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Angela Sommer-Bodenburg tarafından kaleme alınan Küçük Vampir isimli kitap 13.10.2017 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Küçük Vampir kitabını Amelie Glienke numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Vampir pdf oku indir.

Küçük Vampir pdf indir

Vampirlerle alakalı öyküleri elinden düşürmeyen Anton ile karanlıktan korkan tatlı vampir Rüdiger’in olağanüstü dostluğu…
 
Rüdiger, en az 150 senedir vampir. Küçük yaşta olmasının gayet basit bir nedeni var; o da çocukken vampir olması. Anton’la tanışmaları, çocuğun evde yalnız olduğu bir zamana rastlıyor. Küçük Vampir, aniden pencerenin pervazına konunca başta Anton ondan çok korkuyor. Küçük Vampir ona “karnının tok olduğuna dair” güvence verip karanlıktan korktuğunu itiraf edince Anton onun sempatik olduğuna karar veriyor. O dakikadan ibu yana Anton’un tekdü- ze yaşamı renkleniyor. Anton çok geçmeden vampir ailesinin diğer üyeleriyle de tanışıyor.

Küçük Vampir kitap özeti

Küçük Vampir pdf oku

Küçük Vampir Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.