Press ESC to close

Küçük Prens ve Minik Kuş Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Küçük Prens ve Minik Kuş pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786054170944 sayfadan oluşan Küçük Prens ve Minik Kuş kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Antoine De Saint Exupery tarafından kaleme alınan Küçük Prens ve Minik Kuş isimli kitap 26.04.2018 dilinde ve Ciltli ebatındadır. Küçük Prens ve Minik Kuş kitabını Pınar Ulaş numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Prens ve Minik Kuş pdf oku indir.

Küçük Prens ve Minik Kuş pdf indir

Antoine De Saint-Exupéry nin ölümsüz eseri Küçük Prens’ten 0-5 yaş algısına uygun biçimde uyarlamaya çalıştığımız 4 kitaptan oluşan bu sesli kitap serisinde, çocuklarımızın Küçük Prens ve değerleriyle okul öncesi dönemlerinde tanışmalarını amaçladık.
Serinin bu kitabında ‘’Yapılan iyiliklerin karşılıksız kalmayacağını ‘’ rengarenk çizimlerle , tiyatro ve sinema sanatçısı Begüm Akkaya  tarafından seslendirilen naif bir hikayeyle ve Smart-teach yayınevi çocuk korosu tarafından seslendirilen özgün bir çocuk şarkısıyla; ‘’ Küçük Prens ve Minik Kuş ‘’ adlı sesli kitabımızda  anlatmaya çalıştık.
Uyarlama Metinler Pınar Ulaş Akdaş ile  Sinema ve Tiyatro sanatçısı Musab Ekici tarafından kitap haline getirişmiştir..Bu kitapla çocuğunuz; ufak yaşta kitap okumayı sevmeyi – kullanmayı, sesler ve resimler arasında mantıklı bağlar kurmayı öğrenecek ve drama kabiliyetini ilerletecektir. Kitaptaki öykü, sayfa sayfa elektronik boarda sesli olarak kaydedilmiştir , çocuğunuz doğru butonları izleyerek kitabı sesli olarak dinleyebilir.
Kitap ; Kapak dahil 14 sayfadan oluşmakta,19 cm x 22 cm ebatlarında, dayanıklı sert kapak ve iç sayfalardan oluşan pırıl pırıl baskılı ve 6 butonlu bir elektronik boarda sahiptir.

Küçük Prens ve Minik Kuş kitap özeti

Küçük Prens ve Minik Kuş pdf oku

Küçük Prens ve Minik Kuş Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.