Press ESC to close

Küçük Gurmeye Dünya Mutfağı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Küçük Gurmeye Dünya Mutfağı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Küçük Gurmeye Dünya Mutfağı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Elvan Uysal Bottoni tarafından kaleme alınan Küçük Gurmeye Dünya Mutfağı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Küçük Gurmeye Dünya Mutfağı kitabını 9789750824692 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Gurmeye Dünya Mutfağı pdf oku indir.

Küçük Gurmeye Dünya Mutfağı pdf indir

Haydi ufakler, mutfağa!

Çocukların, içlerindeki aşçıyı keşfetmesini sağlayan keyifli kitabı Yavru Gurmeye Masallar’dan sonra, Elvan Uysal Bottoni’den yine ellerden düşmeyecek bir kitap: Küçük Gurmeye Dünya Mutfağı…
“Ünlü Sanatçıların Ülkesi İtalya”, “Kanguru Der Demez Aklıma Avustralya Gelir”, “Boğalar, Zeytin Ağaçları, Picasso ve İspanya”, “Dans, Maskeler, Pirinç ve Tayland”, “Mavi Nil’in Doğduğu Yer: Etiyopya”, “Japonya Sadece Çizgi Film Demek Değil”, “Amazonların Ülkesi Gürcistan”, “Binbir Gece Masalları Ülkesi Fas”, “Russalatası Yemeyeniniz Var mı?”, “Azteklerden Bugüne Meksika” ve “ Fotoğraf ve Sinemanın Vatanı Fransa” gibi ilgi çekici başlıklar altında, bu ülkelerle alakalı kültürel bilgiler ve 11 ülke mutfağından yemek tarifleri de yer alıyor.

Yemeğin yalnızca karın doyurmakla alakalı bir iş olmadığını; mutfak olgusunun altında büyük bir kültürel geçmiş ve gelenekler bütünü bulunduğunu çocuklara tatlı tatlı, onların merakını kaşıyarak, Ege adında bir kız çocuğun ağzından anlatan Elvan Uysal Bottoni’nin bu kitabını da Emine Bora resimledi.

Küçük Gurmeye Dünya Mutfağı kitap özeti

Küçük Gurmeye Dünya Mutfağı pdf oku

Küçük Gurmeye Dünya Mutfağı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.