Press ESC to close

Küçük Cesur Miço ile Atlantik’ten Hint Okyanusu’na 1 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Küçük Cesur Miço ile Atlantik’ten Hint Okyanusu’na 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 152 sayfadan oluşan Küçük Cesur Miço ile Atlantik’ten Hint Okyanusu’na 1 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Sara Gürbüz Özeren tarafından kaleme alınan Küçük Cesur Miço ile Atlantik’ten Hint Okyanusu’na 1 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 18.5 cm ebatındadır. Küçük Cesur Miço ile Atlantik’ten Hint Okyanusu’na 1 kitabını 9786051742694 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Cesur Miço ile Atlantik’ten Hint Okyanusu’na 1 pdf oku indir.

Küçük Cesur Miço ile Atlantik’ten Hint Okyanusu’na 1 pdf indir

Dünyada kaç ülke var? Hiç merak ettiniz mi? Bu ülkeler­deki insanlar nasıl yaşıyorlar? Bizim gibi mi, yoksa bizden farklı mı? Renkleri bizimle aynı mı bu bireylerin? Ya iklimleri nasıl bu ülkelerin? Hiç Golfstream sıcak su akıntısını duymuş muydunuz? Peki Ekvator çizgisinin varlığını ispatlayan bir deneye şahit ol­muş muydunuz?
İşte Küçük Cesur Miço da sizinle aynı soruları soruyor ve ailesiyle İstanbul’dan Afrika’ya, oradan Çin’e uzun bir seyaha­te çıkıyor. Bu yolculukta farklı ülkeleri, bu ülkelerde yaşayan insanları, hayvanları, bitkileri keşfediyor. Bu ülkelerin tarihlerini öğrenirken bizim de tarihimize dair birden fazla bilgi ediniyor. Hem coğrafya bilimi ile ilgili birden fazla bilgi öğreniyor hem de genel kültür sahibi oluyor. Üstelik artık büyümüş bir miço olarak…
Küçük Cesur Miço Çağrı, size bir dünya seyahatine çıkarıyor, hem gezip hem de öğrenmek istiyorsanız… Bu harika bilim kültür romanı ile coğrafya bilimine giriş yapacaksınız, belki de sizin de kendi keşifleriniz olacak.
 
Küçük Cesur Miço içeride, seyahate çıkmak için sizi bekliyor!

Küçük Cesur Miço ile Atlantik’ten Hint Okyanusu’na 1 kitap özeti

Küçük Cesur Miço ile Atlantik’ten Hint Okyanusu’na 1 pdf oku

Küçük Cesur Miço ile Atlantik’ten Hint Okyanusu’na 1 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.