Press ESC to close

Kovun Beni Bu Okuldan / Asiye 1 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kovun Beni Bu Okuldan / Asiye 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kovun Beni Bu Okuldan / Asiye 1 kitabı 144 olarak çıkarılmıştır. Halenur Çalışan tarafından kaleme alınan Kovun Beni Bu Okuldan / Asiye 1 isimli kitap 9786058273764 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kovun Beni Bu Okuldan / Asiye 1 kitabını 01.05.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kovun Beni Bu Okuldan / Asiye 1 pdf oku indir.

Kovun Beni Bu Okuldan / Asiye 1 pdf indir

“Çılgın bir yatılı okul macerası”

Asiye, yatılı okulda altıncı sınıf öğrencisi ve bundan hiç tatmin değil! 

Okulun bezgin müdürü, disiplinli yurt müdiresi, aksi biyoloji öğretmeni… Hepsinin de Asiye’den çekeceği var. Sabahın erken saatleri civarında başlayan etüt saatleri ve yeterince patates kızartması sunulmayan yemeklerle nasıl mutlu bir çocuk olabilir ki?! Kurallardan ve sorumluluklardan usanan Asiye, akla hayale gelmez şakalarla herkesi korkutup eğlense de, okuldan kurtulma isteğini yenemiyor. Asiye’nin bir de babaannesi var: Yıllar önce vefat etmiş, artık rüyalarına giren ve yaramazlıklar hususunda ona ilham veren Sürmeneli Deli Asiye! Babaannenin hayali görüntüsü, okula müfettiş geldiğinde ufak kızın kanına giriyor ve olanlar oluyor! “Okuldan kurtulma planını” uygulamaya koyan Asiye’nin yaptıkları en fazla müdürü çileden çıkarıyor. Sonunda kendini kovdurmayı başaran Asiye, beklenmedik bir biçimde okula geri dönüyor. 

Asiye, okuma yazmayı öğrenmiş her yaştan çocuğun zevkle okuyacağı bir yatılı okul macerası. Yaramaz ve ele avuca sığmayan bir öğrencinin kalbinin derinliklerinde okuluna duyduğu sevgi, kaidelerin ve sorumlulukların mutlu olmaya engel olmayacağını ispatlıyor. İlk bakışta deli dolu bir haşarılık öyküsünden ibaretmiş gibi görünen Asiye, aslında gerçek bir hoşgörü ve bağlılık hikâyesi. 

Kovun Beni Bu Okuldan / Asiye 1 kitap özeti

Kovun Beni Bu Okuldan / Asiye 1 pdf oku

Kovun Beni Bu Okuldan / Asiye 1 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.