Press ESC to close

Koca Burunlu Cüce Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Koca Burunlu Cüce Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 56 sayfadan oluşan Koca Burunlu Cüce Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Wilhelm Hauff tarafından kaleme alınan Koca Burunlu Cüce Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Koca Burunlu Cüce Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786254076640 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Koca Burunlu Cüce Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Koca Burunlu Cüce Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Küçük Yakup pazar yerinde annesinin yanında oturuyor, annesine yardım ediyor arada bir birilerinin aldıklarını evlerine taşıyıp karşılığında para, armağan veya yiyecek alıyordu.

Bir gün çirkin ve yaşlı bir kadın her şeyi karıştırmakla yetinmeyip hemen hemen ezerek alış veriş yaptı. Yakup kadının çirkinliği karşısında susamayıp bunu kelimelerine ekledi. Bunun üzerine yaşlı kadın ona çok kötü baktı ve bir şeyler mırıldandı.

Daha sonra kadının eşyalarını evine taşıyan Yakup, bir daha evden çıkamadı. Kötü kalpli bir peri olan bu kadın onu penguen haline getirdi ve evin hizmetinde kullanmaya başladı.

Yer sildi, mermer parlattı, bulaşık yıkadı derken iyi bir aşçı olur.

Bir gün evden çıkmayı başardı ama onu annesi bile tanıyamadı. Valiye aşçılık yaparken çarşıdan aldığı bir kaz konuşmaya başladı. Her hususta Yakup’a yardım eden bu kaz ile birlikte her kuvvetliğü yenmeyi başardılar. Nasıl mı?

Koca Burunlu Cüce Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Koca Burunlu Cüce Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Koca Burunlu Cüce Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.