Press ESC to close

Koç İbrahim’in Medrese Turu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Koç İbrahim’in Medrese Turu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 144 sayfadan oluşan Koç İbrahim’in Medrese Turu kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mustafa Balel tarafından kaleme alınan Koç İbrahim’in Medrese Turu isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Koç İbrahim’in Medrese Turu kitabını 9786059501255 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Koç İbrahim’in Medrese Turu pdf oku indir.

Koç İbrahim’in Medrese Turu pdf indir

Çok sevgili okur! Mustafa Balel, İbrahim’in Medrese Turu adlı romanında seni çocukluk senelerında bir gezintiye çağırıyor. Yaren ve dostlarının yaşadığı enteresan bir macera bu. Bir bayram öncesi gezintiye çıkardıkları kurbanlık koçu kaybediyorlar ve işte o anda olanlar oluyor. Merak ettiysen oku bakalım, senin yaşadıklarınla roman kahramanımızın yaşadıkları arasında bir benzerlik kurulabilir mi? Yazarın anlatımını seveceksin. Bunun yanı sıra “İbrahim de kim?” diyorsan cevabı kitapta. Kitabımızı resimleyen Soner Hızarcı’nın çizgileri de sevincini bir kat daha çoğaltacak.
 
Çocuk edebiyatı yazarlarının besleneceği en verimli kaynak kendi çocukluklarıdır. Mustafa Balel, Koç İbrahim’in Medrese Turu romanında aynasını kendi çocukluğuna tutuyor, anılarından yola çıkarak enteresan bir olayı keyifli bir üslupla anlatıyor. Bir grup çocuğun eğlence amaçlı gezintisinde karşı karşıya geldikları soruna çözüm arayışı olay örgüsünü oluşturuyor. Aile bağları, mahalle yaşamı ve komşuluk kültürü etrafında kurgulanan öyküsüyle, insan ilişkilerindeki sıcaklık ve anlatımındaki içtenlikle çocukların ve büyüklerin ilgiyle okuyacağı bir kitap.

Koç İbrahim’in Medrese Turu kitap özeti

Koç İbrahim’in Medrese Turu pdf oku

Koç İbrahim’in Medrese Turu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.