Press ESC to close

Kitap Kurtları İçin Hayvanlar Alemi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kitap Kurtları İçin Hayvanlar Alemi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Kitap Kurtları İçin Hayvanlar Alemi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Filiz Özdem tarafından kaleme alınan Kitap Kurtları İçin Hayvanlar Alemi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 14 x 21.5 cm ebatındadır. Kitap Kurtları İçin Hayvanlar Alemi kitabını 9789750842627 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kitap Kurtları İçin Hayvanlar Alemi pdf oku indir.

Kitap Kurtları İçin Hayvanlar Alemi pdf indir

Kim istemez filler, ayılar, aslanlar, geyikler, yılanlar, timsahlar, maymunlar, tilkiler ve kurtlarla birlikte hoşça vakit geçirmeyi? Onlarla alakalı birden fazla ince ayrıntı kısmını aydınlatmayı, gizlerini paylaşmayı? Onlarla alakalı kitaplar, filmler, öyküler, masallar, atasözü ve deyimler üstüne bilgi sahibi olmayı?
Filiz Özdem’in Kitap Kurtları İçin Hayvanlar Âlemi / Doğadaki Dostlarımız kitabı bütün bu sorulara yanıtlar ararken hem bilgilendiriyor hem eğlendiriyor. Hayvanlar tarih boyunca korkularımıza, inançlarımıza sızmış. Çok eski çağlarda bireylerin yaşadığı mağara duvarlarındaki resimlerden günümüze kadar sanatın bir parçası olmuşlar. Dilde, edebiyatta, resimde, heykelde, sinemada, tiyatroda, fotoğrafta, müzikte, halk oyunlarında, mimari süslemecilikte, dokumacılıkta, oymacılıkta, dökmecilikte, her tür tasarımda kendilerine bir yer bulmuşlar…”

Kitap Kurtları İçin Hayvanlar Alemi kitap özeti

Kitap Kurtları İçin Hayvanlar Alemi pdf oku

Kitap Kurtları İçin Hayvanlar Alemi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.