Press ESC to close

Kitap Günlüğüm Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kitap Günlüğüm pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 120 sayfadan oluşan Kitap Günlüğüm kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Gonca Mine Çelik Cemil Denizer tarafından kaleme alınan Kitap Günlüğüm isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 17 x 24 cm ebatındadır. Kitap Günlüğüm kitabını 9786052854198 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kitap Günlüğüm pdf oku indir.

Kitap Günlüğüm pdf indir

Bundan böyle okuduğunuz kitapları unutmak yok!

Geçenlerde okuduğunuz kitabı bir arkadaşınıza mı önermek istiyorsunuz?
Hani şu, özgün hikâyesi ile sizi cezbeden, fotoğrafları de çok etkileyici olan…
Yazarı İngiliz miydi acaba? Yoksa Arjantinli mi? Sahi, çizeri kimdi?
Daha yeni okumuştunuz oysa…

 
Okuduğunuz kitapları ömrünüz boyunca hatırlamanız için harika bir önerimiz var: Kitap Günlüğüm

Kitap en iyi arkadaştır derler. Şüphesiz, öyle. Okumak, bambaşka yerlere götürür, yeni keşiflere dümen kırar kitapseverlerin hayal dünyasında.
Peki, ya okuyarak gezdiklerinizi, gördüklerinizi, hissettiklerinizi paylaşmak? Okuduğunuz kitabın yaşattığı eşsiz tecrübeleri geleceğe anı olarak bırakmak

İşte tam da bu noktada Kitap Günlüğüm, duyduğunuz eksikliği gidermeyi; yeni sırdaşınız, can yoldaşınız, hatta yol göstericiniz olmayı vadediyor.

Gökçe Yavaş Önal‘ın matrak çizimleriyle baştan sona geliştirilen Kitap Günlüğüm (öncedenki baskılar kitaplığınızda varsa, bu yeni edisyonu da çok beğeneceğinize eminiz!) , okuduğunuz kitaplara dair ayrıntı kısmı, görüşleri, önerileri not edip seneler boyunca saklayabilmeniz, sonra tekrar bakıp hatırlayabilmeniz için tasarlanan pratik ve keyifli bir günlük.
 
Okuduğunuz her kitabı bu günlükle paylaşabilirsiniz. Önemli olan, kitap ile ilgiliki görüşleriniz, düşünceleriniz ve tabi ki hayal gücünüz. Günlüğe kitapla alakalı yorumlarınızı da yazabilirsiniz. Bunun yanı sıra en sevdiğiniz cümleyi veya günün birinde kitabın yazarıyla tanışırsanız söyleyebileceğiniz şeyleri bile not edebilirsiniz. Hatta kitabın kapağını yeniden tasarlayabilir ve kitaba puan dahi verebilirsiniz!

Unutmayın, her okurun hakları var. Bir kitabı bitirmemek veya tekrar tekrar okumak sizin elinizde! Kitap Günlüğüm‘e notlarınızı yazarken Daniel Pennac’ın Okur Hakları Bildirisi’nde bulunan diğer okur hakları üzerine de tekrar tekrar düşünme fırsatı yakalayacaksınız.
Tamam tamam, daha fazla ipucu vermek yok…

Bu günlüğü başucunuzdan eksik etmeyeceğinize eminiz. Hatta evde sıkılmamak için sürekli olarak kitap okuyan dostlarınıza verebileceğiniz manalı bir armağan olarak bile aklınıza getirebilirsiniz.

Yoksa bu günlük yalnızca sizin mi olsun istiyorsunuz?
Hayır, hayır, paylaşmak gibisi yok.
O zaman alın kalemi elinize, düşün notları yeni kitap günlüğünüze…

Kitap Günlüğüm kitap özeti

Kitap Günlüğüm pdf oku

Kitap Günlüğüm Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.