Press ESC to close

Kiraz Tepesindeki Mucize Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kiraz Tepesindeki Mucize pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kiraz Tepesindeki Mucize kitabı 176 olarak çıkarılmıştır. Sun-Mı Hwang tarafından kaleme alınan Kiraz Tepesindeki Mucize isimli kitap 9786050844450 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kiraz Tepesindeki Mucize kitabını 01.04.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kiraz Tepesindeki Mucize pdf oku indir.

Kiraz Tepesindeki Mucize pdf indir

Kang’ın bütün yaşamı adeta bir mucizedir. Yoksulluktan başarılı bir inşaat şifrketinın sahibi olmaya kadar yükselmiş bir kişidir. Lakin tam dinlenmeye başlayacağı senelerda beyninde bir tümör teşhis edilir ve kalan günlerini sakin geçirmek için çocukluğunun geçtiği Kiraz Tepesi’ne dönmeye karar verir. Tüm dünya çapından kaçmayı planlayarak kendini geniş bir arazi üzerindeki eski bir eve kapatır fakat mahalle sakinlerinin aklında başka planlar mevcuttur. Mahalleli, Kang’ın özel arazisine serbestçe girip çıkar. Peki ama, evin ve Kiraz Tepesi’nin gerçek sahibi kimdir? Mahalleyi kentsel dönüşümle yenilemek isteyen inşaat şifrketi mı? Yoksa Kiraz Tepesi’ni nesillerdir oyun oynamak, düşünmek, yürümek, doğayı sevmek ve keşfetmek için kullanan mahalle sakinleri mi? Ya acı dolu ve umutsuz bir adam olan Kang’ın çocukluğunun bu sihirli yerle nasıl bir bağlantısı var?
Kiraz Tepesindeki Mucize, yaralı bir adamın insanlığa inancını yeniden kazanmasının ve manevi kurtuluşa ulaşmasının öyküsü. Güney Kore’de çok bi hayli beğeni alan bu eser, doğanın ve bireylerin kırılganlığını vurguluyor.

Kiraz Tepesindeki Mucize kitap özeti

Kiraz Tepesindeki Mucize pdf oku

Kiraz Tepesindeki Mucize Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.