Press ESC to close

Kiraz Çekirdeği Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kiraz Çekirdeği pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kiraz Çekirdeği kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Mümine Yıldız tarafından kaleme alınan Kiraz Çekirdeği isimli kitap 9786059218832 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Kiraz Çekirdeği kitabını 03.03.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kiraz Çekirdeği pdf oku indir.

Kiraz Çekirdeği pdf indir

Her şey Ayşe’nin tükettiği kirazlardan birinin çekirdeğini sahiplenmesiyle başladı. Ayşe, Çekirdek Lili koydu ismini. Kiraz çekirdeği Lili adını alınca çok sevindi ve özel hissetti kendini. Artık herkes ona Lili diyecek, her yerde bu isimle bilinecekti.
 
Ayşe her gün öptü, sevdi çekirdeğini ve vakti geldiğinde de emanet etti toprağın koynuna… Çekirdek Lili, bir ağaca dönüşmek için halden hale girerken sevmek, bakmak, ilgilenmek ve sabretmek gerekliydi.
 
Mümine Yıldız’ın ve ufak kızı Ayşe’nin bu harika hikâyesi, kıpkırmızı kirazlarla dolduruyor yürekleri… Emek, sabır, sevgi, dostluk, vefa ve doğa sevgisi üzerine harika bir keşif yolculuğuna davet ediyor bizleri…

Kiraz Çekirdeği kitap özeti

Kiraz Çekirdeği pdf oku

Kiraz Çekirdeği Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.