Press ESC to close

Kimsesiz Çocuk / Dünya Çocuk Klasikleri Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kimsesiz Çocuk / Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 88 sayfadan oluşan Kimsesiz Çocuk / Dünya Çocuk Klasikleri kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hector Malot tarafından kaleme alınan Kimsesiz Çocuk / Dünya Çocuk Klasikleri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Kimsesiz Çocuk / Dünya Çocuk Klasikleri kitabını 9786052491492 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kimsesiz Çocuk / Dünya Çocuk Klasikleri pdf oku indir.

Kimsesiz Çocuk / Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir

Her taraf kapkara. Yıl 1860, Mart ayının dokuzuncu günü. Kara kara bulutlar göğü kaplamış. Denizde ilerlemek git gide güçleşiyor. Görüş mesafesi birkaç kulaca inmiş. Bu hava şartlarında Slugi adlı ufak bir tekne, tüm gücüyle denizde ilerlemeye çalışıyor. Bu hemen hemen yüz tonluk bir tekne. Gece saat onbir. Bu enlemde, Mart başında geceler kısadır. Ama gecenin sona ermesi teknenin batma riskini azaltacak mıydı? Onu batmaktan kurtaracak tek şey fırtınanın dinmesi, dalgaların yatışmasıydı. 

Aksi halde okyanusun ortasında sulara gömülüp gidecekti. Slugi’nin arka güvertesinde dört çocuk, en büyüğü on dört, öteki ikisi on üç, zenci Miço ise on iki yaşında var yok. dümen dolabına sımsıkı yapışmış, dalgalara engel olmak için çabalıyorlardı. İşleri bi hayli zordu. Bir ara dalgalar öyle bir şiddetle çarptı ki, çocukların hepsi yere savruldu. Neyse ki kısa bir sürede toparlanıp ayağa kalkabildiler.

Kimsesiz Çocuk / Dünya Çocuk Klasikleri kitap özeti

Kimsesiz Çocuk / Dünya Çocuk Klasikleri pdf oku

Kimsesiz Çocuk / Dünya Çocuk Klasikleri Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.