Press ESC to close

Kiki ve Mohan Zombi Kral’a Karşı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kiki ve Mohan Zombi Kral’a Karşı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kiki ve Mohan Zombi Kral’a Karşı kitabı 96 olarak çıkarılmıştır. Ayşe Yorgancıoğlu tarafından kaleme alınan Kiki ve Mohan Zombi Kral’a Karşı isimli kitap 9786254164552 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kiki ve Mohan Zombi Kral’a Karşı kitabını 23.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kiki ve Mohan Zombi Kral’a Karşı pdf oku indir.

Kiki ve Mohan Zombi Kral’a Karşı pdf indir

Kiki, Mohan ve Murti’nin başı dertten kurtulmuyor.
Amazon Ormanlarına tertip edilen okul gezisinde, daha trenden iner inmez işler karışıyor. Kiki’nin farkında olmadan aldığı çantanın içinden yavru bir tukan çıkıyor. Kahramanlarımız zavallı kuşu ormandaki ailesinin yanına götürmeye karar veriyorlar. Ama onları orada büyük bir sürpriz bekliyor: Zombi Kral ve onun zombi köleleri!
Tüm insanları tüketim çılgını zombi kölelere dönüştürmeyi amacında olan Zombi Kral’ın hain planlarını bozmak isteyen kahramanlarımıza Destroy Abi, Yanoma, Ayı Didi ve Leonardo di Karpaççiyo yardıma koşuyor. Haydi sen de doğayı koru ve tüketim çılgınlığına karşı #hareketegeç Bu kitap Birleşmiş Milletler’in tespit ettiği Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları esas alınarak, bol bol eğlenmek için hazırlandı!

Kiki ve Mohan Zombi Kral’a Karşı kitap özeti

Kiki ve Mohan Zombi Kral’a Karşı pdf oku

Kiki ve Mohan Zombi Kral’a Karşı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.