Press ESC to close

Kibritçi Kız Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kibritçi Kız Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 72 sayfadan oluşan Kibritçi Kız Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hans Christian Andersen tarafından kaleme alınan Kibritçi Kız Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Kibritçi Kız Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052491744 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kibritçi Kız Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Kibritçi Kız Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Akşam üzeri, ıssız sokaklarda yalın ayak bir kız yürüyormuş. Kız evden çıktığında, ayağında ayakkabıları varmış. Lakin bu ayakkabılar annesinin eski ayakkabıları olduğu için ayağına bol geliyormuş. Kızcağız aceleyle yürürken ayakkabıları kaybetmiş ve bütün aramalara rağmen de bulamamış.

Kızcağız bütün gün, elindeki kibritleri satmak için hiç durmadan dolaşıp durmuş. Ama bir kutu kibrit bile sahepsiş. Zavallı kızın karnı acıkmış.Küçücük ayakları soğuktan morarmış ve hemen hemen donacakmış. Üstelik eski ve ince giysileri onu soğuktan da korbekliyormuş.
Evlerin pencerelerinden, beyaz karlı sokaklara ışıklar sızıyormuş. Evlerden gelen yemek kokuları açlığını hatırlatıyor başını döndürüyormuş. İki evin birleştiği bir köşeye oturup kendini biraz da olsa soğuktan korumaya çalışmış.

Büzülerek ayaklarının üstüne oturup ısınmaya çalışıyormuş. Ama ne yaparsa yapsın bir türlü ısınamıyormuş. Soğuğa ve açlığa rağmen evine gitmek istemiyormuş. Çünkü eve gittiğinde, kibrit satamadığı için babasının onu döveceğini biliyormuş.

Kibritçi Kız Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Kibritçi Kız Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Kibritçi Kız Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.