Press ESC to close

Kendime Güvendiğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kendime Güvendiğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789752522213 sayfadan oluşan Kendime Güvendiğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Cornelia Maude Spelman tarafından kaleme alınan Kendime Güvendiğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? isimli kitap 02.12.2017 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Kendime Güvendiğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? kitabını Kathy Parkinson numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kendime Güvendiğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? pdf oku indir.

Kendime Güvendiğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? pdf indir

Nasıl Hissediyorum: Duygularımızla Baş Etmenin Yolları
Duygularınızı tanımlamak ve baş etmekle alakalı eğitim –özellikle negatif ve korkutucu olanlarla– alacağınız diğer eğitimler kadar mühimdir. Nasıl Hissediyorum serisi çocuklara sade ve anlaşılır bir dille uygularını nasıl tanımlayacaklarını, kontrol edeceklerini ve çevreleriyle nasıl empati kuracaklarını anlatıyor.
 
“Ebeveynler için harika bir kaynak. Çocuğunuz bu kitap aracılığıyla duygularını nasıl ifade edebileceğini öğrenecek ve duygularını ifade etmede zorlanan tek çocuğun kendisi olmadığını görecek.”
–Booklist

Çocukların gelişiminde özsaygı kavramının öğretilmesi çok mühimdir. Bu hikâyede pozitif ve keyifli örneklerle kendine güvenmenin önemi anlatılıyor.

Kendime Güvendiğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? kitap özeti

Kendime Güvendiğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? pdf oku

Kendime Güvendiğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.