Press ESC to close

Kekeme Çocuklar Korosu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kekeme Çocuklar Korosu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 140 sayfadan oluşan Kekeme Çocuklar Korosu kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Tarık Tufan tarafından kaleme alınan Kekeme Çocuklar Korosu isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Kekeme Çocuklar Korosu kitabını 9786258036299 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kekeme Çocuklar Korosu pdf oku indir.

Kekeme Çocuklar Korosu pdf indir

“Her acı çekene yaşamın devam ettiğini hatırlatmalarından nefret diyorum. O dakikalarda hayat devam etmiyor aslında. Sen durduğun anda hayat da duruyor. Ama sen yitirmeye devam ediyorsun.”
 
Bir radyo istasyonunda gece programları yapan genç bir adam. Mikrofonun başında gece yarılarına kadar hayat ile ilgili savrulan karanlık ve öfkeli sözler. Fonda doksanlı seneler var ve öte yandan akıp duran da o senelerın acılı, sancılı sesleri.
                                                                                                               
Zamanın bulanıklaştığı gece yarısında radyo, şehrin farklı yanından git gide artan hikâyelerle doluyor: Yaralı ve yalnız genç kadınların, işçi çocukların, mahcup adamların, çaresiz âşıkların hikâyeleri.
 
Genç bir insanın, karanlık çöktüğü anda başlayan kendisiyle ve hayatla amansız kavgası. Beklentiler, aşklar, hayal kırıklıkları, yüzleşmeler, düşüşler ve umut arayışı.    
 
Kekeme Çocuklar Korosu, yayına girdiği ilk günden ibu yana okurun dünyasında derin izler bırakan kült bir ilk roman. Tarık Tufan’ın insanın iç dünyasına dokunan edebi diliyle tanıştığımız ilk ve unutulmaz eseri, bir kez daha okurlarıyla buluşuyor.

Kekeme Çocuklar Korosu kitap özeti

Kekeme Çocuklar Korosu pdf oku

Kekeme Çocuklar Korosu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.