Press ESC to close

Kefi’nin Maceraları / Kefi ve Yeni Arkadaşı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kefi’nin Maceraları / Kefi ve Yeni Arkadaşı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kefi’nin Maceraları / Kefi ve Yeni Arkadaşı kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Seda Öğretir tarafından kaleme alınan Kefi’nin Maceraları / Kefi ve Yeni Arkadaşı isimli kitap 9789752125940 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kefi’nin Maceraları / Kefi ve Yeni Arkadaşı kitabını 15.12.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kefi’nin Maceraları / Kefi ve Yeni Arkadaşı pdf oku indir.

Kefi’nin Maceraları / Kefi ve Yeni Arkadaşı pdf indir

Kefi, Van Gölü’nün sodalı sularında yaşayan bir inci kefali. Kendisi çok meraklı, aşırı serüvenci, olağanüstü tatlı ve bir o kadar sevgi dolu. Kefi şimdi de yeni arkadaşlıkların, tanımadığı çevrelerin ve keşfedilmeyi bekleyen bilgilerin peşinde.
 
Kefi’nin yeni arkadaşı bir yaz ördeği olan Benekli. Onun yaşamıyla alakalı her ayrıntı Kefi’yi şaşırtıyor. Yeni arkadaşıyla birbirinden enteresan ve keyifli saatler yaşıyor. Lakin biri var ki hiç mutlu değil. Kızgın ve belki biraz da kırgın…
 
Acaba Kefi bu beklenmedik duruma nasıl çözüm bulacak? Kimseyi kırıp üzmeden yeni maceralara kucak açabilecek mi? Haydi çocuklar! Kefi’nin bu yeni yolculuğuna katılmaya var mısınız?

Kefi’nin Maceraları / Kefi ve Yeni Arkadaşı kitap özeti

Kefi’nin Maceraları / Kefi ve Yeni Arkadaşı pdf oku

Kefi’nin Maceraları / Kefi ve Yeni Arkadaşı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.