Press ESC to close

Katı Kurallar Okulu (Karton Kapak) / Talihsiz Serüvenler Dizisi -5 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Katı Kurallar Okulu (Karton Kapak) / Talihsiz Serüvenler Dizisi -5 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786050919516 sayfadan oluşan Katı Kurallar Okulu (Karton Kapak) / Talihsiz Serüvenler Dizisi -5 kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Lemony Snicket tarafından kaleme alınan Katı Kurallar Okulu (Karton Kapak) / Talihsiz Serüvenler Dizisi -5 isimli kitap The Austere Academy dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Katı Kurallar Okulu (Karton Kapak) / Talihsiz Serüvenler Dizisi -5 kitabını 01.01.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Katı Kurallar Okulu (Karton Kapak) / Talihsiz Serüvenler Dizisi -5 pdf oku indir.

Katı Kurallar Okulu (Karton Kapak) / Talihsiz Serüvenler Dizisi -5 pdf indir

Sevgili Okur,

Bir yatılı okulda şen şakrak günler geçiren neşeli çocuklarla alakalı bir öykü arıyorsan, başka bir kitaba bak. Violet, Klaus ve Sunny’nin zeki ve becerikli olduklarını düşünerek, okulda çok başarılı olacaklarını sanabilirsin. Sakın sanma. Baudelaire öksüzlerinin okula başlaması, talihsizliklerle dolu hayatlarına yeni bir mutsuzluk ekliyor yalnızca. Doğruyu söylemek gerekirse, elindeki kitapta anlatılan korkunç öykü boyunca üç kardeş, kıskaçlarını şakırdatan yengeçlerle, katı cezalarla,
su damlatan bir mantarla, zorlu genel sınavlarla, keman resitalleriyle, K.Ö.L.E. programıyla ve metrik sistemle karşılaşıyorlar. Bütün gece uyanık kalma pahasına, bu bahtsız çocukların yaşamını araştırmak ve yazıya dökmek benim için oldukça önemli görevdi. Ama sen güzel bir gece uykusu çekmeyi tercih edebilirsin. Böyle bir eğilimin varsa, başka bir kitap seçmen herhalde daha doğru olacak.
En derin saygılarımla,

Lemony Snicket

Katı Kurallar Okulu (Karton Kapak) / Talihsiz Serüvenler Dizisi -5 kitap özeti

Katı Kurallar Okulu (Karton Kapak) / Talihsiz Serüvenler Dizisi -5 pdf oku

Katı Kurallar Okulu (Karton Kapak) / Talihsiz Serüvenler Dizisi -5 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.