Press ESC to close

Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Özge Bilge Kara tarafından kaleme alınan Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 22 x 22 cm ebatındadır. Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi kitabını 9786257135931 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi pdf oku indir.

Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi pdf indir

Ada, İpek ve Barkın, büyükleriyle birlikte yapacakları kamp için heyecanlı bir hazırlığa girişirler. Lakin kamp çantalarının hazırlığı ve kampa yolculuk sırasında Barkın, davranışlarıyla herkeste şaşkınlık uyandırır. Bu yolculuk onun nezaket kaideleriyla tanışma yolculuğu olacaktır. Bu yolculukta ona eşlik etmeye hazır mısınız?
           
Kampa Yolculuk, nezaket kaidelerinın farkında olmayan bir çocuğun bu kaideleri öğrenmesinin öyküsü. Farkındayımserisinin bir kitabı olan bu hikâye, çocukların yazılı olmayan toplumsal kaidelerin farkına varmalarını amaçlıyor.

Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi kitap özeti

Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi pdf oku

Kampa Yolculuk / Farkındayım Serisi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.