Press ESC to close

Kakadya ve Paylaşmayı Unutan Ardıç Kuşları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kakadya ve Paylaşmayı Unutan Ardıç Kuşları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Kakadya ve Paylaşmayı Unutan Ardıç Kuşları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Devrim Horlu tarafından kaleme alınan Kakadya ve Paylaşmayı Unutan Ardıç Kuşları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 22 x 22 cm ebatındadır. Kakadya ve Paylaşmayı Unutan Ardıç Kuşları kitabını 9786257360555 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kakadya ve Paylaşmayı Unutan Ardıç Kuşları pdf oku indir.

Kakadya ve Paylaşmayı Unutan Ardıç Kuşları pdf indir

Yemyeşil, harika bir adanın en yaşlı kuşu olan Kakadya, bir kakadu papağanıydı. Hayat tecrübesinden dolayı, adadaki diğer kuşlar bir sorun yaşadıklarında çok fazla ona danışırlardı.
Bir gün, güzel ötüşleriyle dikkat çeken beş ardıç kuşuna denk geldi Kakadya. Dört tane ardıç ağacının yanında tartışıyorlardı. Kakadya çok geçmeden anlamıştı, bu kuşlar ardıç ağaçlarını paylaşamıyor, her biri bir ağaçtaki meyveleri tek başına yemek istiyordu. Bilge Kakadya, bu probleme da bir çözüm bulabilir miydi?
Değerler Eğitimi Serisi’nin ikinci kitabı Kakadya ve Paylaşmayı Unutan Ardıç Kuşları, tatlı bir hikâyeyle paylaşmanın önemini hatırlatırken bazı kuş türleri ile ilgili da enteresan bilgiler içeriyor.

Kakadya ve Paylaşmayı Unutan Ardıç Kuşları kitap özeti

Kakadya ve Paylaşmayı Unutan Ardıç Kuşları pdf oku

Kakadya ve Paylaşmayı Unutan Ardıç Kuşları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.