Press ESC to close

Kahraman Bisikletimle Tertemiz Kentim Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kahraman Bisikletimle Tertemiz Kentim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 36 sayfadan oluşan Kahraman Bisikletimle Tertemiz Kentim kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Vagelis İliopulos tarafından kaleme alınan Kahraman Bisikletimle Tertemiz Kentim isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 22.5 cm ebatındadır. Kahraman Bisikletimle Tertemiz Kentim kitabını 29.09.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kahraman Bisikletimle Tertemiz Kentim pdf oku indir.

Kahraman Bisikletimle Tertemiz Kentim pdf indir

Çevremizin Öyküsü, çocukları gezegenimizin büyük poblemleriyla alakalı bilgilendirerek onların bugünün ve yarının çevre bilincine sahip, doğa dostu bireyler olmalarına katkı sunmayı amacında olan bir kitap dizisidir.

Her kitap, mühim bir çevre sorununu bir öykü ve pedagojik dizayna sahip etkinliklerle birlikte konu alıyor. Öyküler ve etkinlikler birbirini tamamlıyor, her konu ufak okurların doğrudan düşüncelerine ve duygularına seslenecek biçimde işleniyor.

Kahraman Bisikletimle Tertemiz Kentim

Kent, her yeri kirleten ve çirkinleştiren arabaların işgali altında. Bisikletler uzun süredir arabalara karşı direniyorlar ve pes etmemeye kararlılar.,

İki bisiklet; Temizkent ve Güzelkent, arabalara bu kavganın kimseye bir yararının olmadığını anlatmaya çalışıyor. Arabalarla barış anlaşması yapmaya kararlılar! Ama barış anlaşmasını asla imzalamayacak olan biri var; arabaların önderi Ji Bi Turbo! Acaba bu kavganın sonunda kazanan kim olacak? Bisikletler, pedallarıyla kenti değiştirmeyi başarabilecekler mi?

Kahraman Bisikletimle Tertemiz Kentim kitap özeti

Kahraman Bisikletimle Tertemiz Kentim pdf oku

Kahraman Bisikletimle Tertemiz Kentim Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.