Press ESC to close

Kafası Değişikler Atlası Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kafası Değişikler Atlası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kafası Değişikler Atlası kitabı 112 olarak çıkarılmıştır. Zeynep Sevde Fatih Dikmen tarafından kaleme alınan Kafası Değişikler Atlası isimli kitap 9786058273795 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Kafası Değişikler Atlası kitabını 01.05.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kafası Değişikler Atlası pdf oku indir.

Kafası Değişikler Atlası pdf indir

Cezeri, bundan 850 yıl önce su döküp havlu uzatan robotları nasıl yaptı? Beethoven sağır olmasına rağmen nasıl senfoniler yazdı? Heysem, bilim adamı olabilmek için niye deli numarası yaptı? Okuldan nefret eden Marconi nasıl Nobel Ödülü aldı? Galileo niye ev hapsine mahkum edildi? Günde üç öğün yemek yemeyi, kristal bardakları ve gitarı icat eden Iraklı dâhi kimdi? Hesap makinesini ilk kim buldu? Mikroskobu icat eden ilkokul mezunu kumaşçı kimdi? İcatlarının çalınmasını engellemek için notlarını tersten yazan mucit kimdi? Hypatia hemen hemen 1600 yıl önce dünyaya matematiği nasıl sevdirdi?
Bîrûnî, Marx, Shakespeare, İbn Battuta, Lubna, Matrakçı Nasuh, Tesla, Pîrî Reis, Marie Curie, Mimar Sinan, Freud, Konfüçyüs, İbn Haldun, Platon, Arşimet gibi tarih boyu dünyanın farklı yerlerinde yaşamış ve yaşamımızda iz bırakmış, kafası değişik çalışan 52 isim, onlarca icat, yüzlerce eser ve birden fazla enteresan hikâye bu atlasta…

Kafası Değişikler Atlası kitap özeti

Kafası Değişikler Atlası pdf oku

Kafası Değişikler Atlası Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.