Press ESC to close

Kaf Dağı’nda Bir Gün Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kaf Dağı’nda Bir Gün pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Kaf Dağı’nda Bir Gün kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Koray Avcı Çakman tarafından kaleme alınan Kaf Dağı’nda Bir Gün isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Kaf Dağı’nda Bir Gün kitabını 9786254180064 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kaf Dağı’nda Bir Gün pdf oku indir.

Kaf Dağı’nda Bir Gün pdf indir

Atıl‘ın büyükannesi doksan beş yaşına girmişti. Papatya Hanım‘ın evin kedisi Üşütük‘ü beğenerek, kanepede uyuklayarak, çiçeklere su vererek geçen günleri, torunu Atıl‘ın ona armağan ettiği kitapla değişiverdi. Kitabı üç gün üç gecede okuyup bitiren büyükanne, bir yolculuğa çıkmaya karar verdi. Zümrüdüanka kuşunun peşinden ejderha fırınına kadar uzanan bir serüven olacaktı bu! Üstelik büyükanne bu yolculukta tek başına da değildi. Torunu Atıl çoktan kalimbasını bavuluna atmış, gezgin kızkardeşi Akasveya biletleri almıştı. Üç kafadarın bu beklenmedik ve gizemli gezisi, hepsinin hayata bakışını derinden etkileyecekti. Ne de olsa mühim olan varmışa yokmuşa takılmadan yola çıkabilmekteydi…
Sevilen yazar Koray Avcı Çakman‘dan bir çocukla iki yaşlı kadının hayata bakışını incelikli detaylarla anlatan, kimin çocuk kimin yaşlı olduğunun arada bir anlaşılmadığı ve yaşama sevincinden ödün vermeyen epik bir roman. 

Kaf Dağı’nda Bir Gün kitap özeti

Kaf Dağı’nda Bir Gün pdf oku

Kaf Dağı’nda Bir Gün Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.