Press ESC to close

İstenmeyenler Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

İstenmeyenler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan İstenmeyenler kitabı 296 olarak çıkarılmıştır. Lisa Mcmann tarafından kaleme alınan İstenmeyenler isimli kitap 9786050949971 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. İstenmeyenler kitabını 14.02.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İstenmeyenler pdf oku indir.

İstenmeyenler pdf indir

AÇLIK OYUNLARI VE HARRY POTTER HAYRANLARI BU KİTABA BAYILACAK!
 
“Elveda, diye fısıldadı Aaron. Alex kuvvetlikle yutkundu; idareciler onu zincirlerinden çekiştirirken bir saniye daha kardeşinin gözlerine baktı ve sonra göz temasını kesip idarecilerle birlikte, kendisini ölüme götürmek için bekleyen otobüse yöneldi.”
 
Quill’de her sene gerçekleşen sıradan bir tasfiye günü… On üç yaşına basanların İstenen, Gerekli ve İstenmeyen olarak ayrıldığı ve İstenmeyenler’in ölümlerine doğru yol aldıkları bir gün… Birbirlerine tıpatıp benzeyen ikiz kardeşlerden Aaron, İstenenler arasında yer alırken Alex bir İstenmeyen olarak Ölüm Çiftliği’ne gitmek zorundadır. Lakin Ölüm Çiftliği yerine, kendisini Artimé adında, adeta bir sanat merkezi olan sihirli bir yerde bulur. Alex, diğer İstenmeyenler gibi kabiliyetlerini daha da ilerletmeye çalışırken Artimé’nin varlığını sürdürmesi için de savaşmalıdır. İstenmeyenler’in peşine takılıp bu büyülü karşılaşmada yerinizi almaya hazır mısınız?

İstenmeyenler kitap özeti

İstenmeyenler pdf oku

İstenmeyenler Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.