Press ESC to close

İngilizce Resimli Kelime Kartları 12 / Zıt Kavramlar Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

İngilizce Resimli Kelime Kartları 12 / Zıt Kavramlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 72 sayfadan oluşan İngilizce Resimli Kelime Kartları 12 / Zıt Kavramlar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Prof. Dr. Hüseyin GündayDoç. Dr. Şener Şahin tarafından kaleme alınan İngilizce Resimli Kelime Kartları 12 / Zıt Kavramlar isimli kitap İNGİLİZCE dilinde ve 6 x 8.5 cm ebatındadır. İngilizce Resimli Kelime Kartları 12 / Zıt Kavramlar kitabını 9786059464413 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İngilizce Resimli Kelime Kartları 12 / Zıt Kavramlar pdf oku indir.

İngilizce Resimli Kelime Kartları 12 / Zıt Kavramlar pdf indir

Bir kelimenin anlamını sözlükten yararlanarak veya metindeki bağlamından hareketle tahmin ederek öğrenmeye çalışmak hiç eskimeyen iki klasik öğrenme tekniğidir. Lakin bunlardan ilki bol zaman harcamayı gerektirirken ikincisinde yanlış tahminde bulunma riski her zaman mevcuttur. Bundan dolayı bir dile ait söz hazinesini (vokabüler) zenginleştirmek için dil öğretimi alanında çalışan uzman kişiler her geçen gün yeni ve etkin bir teknik arayışı ile karşımıza çıkmaktadır. Son senelerda bu maksatla geliştirilen mühim bir teknik tüm dünya çapında kabul görmüşe benzemektedir. Bu da, belirli kategorilere ait söz dağarcıklarının, onları kuvvetli biçimde çağrıştıracak olan resimlerle ilişkilendirilerek flaş kart (hatırlatıcı kart) formatı ile sunumu esasına dayanmaktadır.
İşte, elinizdeki kelime kartları (flaş kartlar), tüm dünya çapında kabul gören bu tekniğe paralel olarak, İngilizce’ye ilgi duyan herkese, en temel kelime ve kavramları belirli kategoriler altında ve keyifli bir yöntemle sunarak öğretmeyi hedeflemektedir. Bilhassa, ufak yaştaki meraklıların onu bir oyun ve eğlence imkânına getirebilmeleri için kartlarda bunun bunun yanında numaralama da yapılmıştır.
Bilimsel olarak, resim ile sözcük arasında yetişkinlere oranla çok daha bi hayli hızlı ilişki kurdukları ispatlanan çocuklar için zevkli bir meşgale haline gelmesi için fotoğrafların olabildiğince İngilizce flaş kartlardan birkaç biçimde yararlanılabilir. Şüphesiz en etkin çalışma yöntemi, önce kartın kırmızı kenarlıklı ön yüzündeki hayvanı tanıyıp İngilizce karşılığını söylemeye çalışmak, şayet bu kelime bilinmemekte yahut hatırlanamıyorsa o zaman kartın arkası çevrilerek alakalı kelimeyi görmek şeklindedir

İngilizce Resimli Kelime Kartları 12 / Zıt Kavramlar kitap özeti

İngilizce Resimli Kelime Kartları 12 / Zıt Kavramlar pdf oku

İngilizce Resimli Kelime Kartları 12 / Zıt Kavramlar Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.