Press ESC to close

İğci Baba / Billur Köşk Masalları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

İğci Baba / Billur Köşk Masalları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 12 sayfadan oluşan İğci Baba / Billur Köşk Masalları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Anonim tarafından kaleme alınan İğci Baba / Billur Köşk Masalları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 21 x 24 cm ebatındadır. İğci Baba / Billur Köşk Masalları kitabını 9786051215051 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İğci Baba / Billur Köşk Masalları pdf oku indir.

İğci Baba / Billur Köşk Masalları pdf indir

Masallar; bir milletin kültürüne, tarihine, zaman içinde var olan maddi ve manevi değerlerine tanık olmamızı sağlayan yegâne hazinelerdir.
 
Türk masalları; taşıdığı evrensel değerleri, sunduğu tarihsel ögeleri, aşıladığı iyi ahlak unsurları ile bu hazineler içinde zenginliği ile göze çarpmaktadır. Okurunu ayrı bir dünyanın içerisine çekerken; bu keyifli yolculuğu bir çok olumlu öğreti ile süslemektedir.
 
Billur Köşk Masalları; eğlenirken öğrenmek isteyen çocuklarımıza hitap etmesinin bunun yanında, çocukluğuna özlem duyan ve göz ardı ettiği değerleri hatırlamak isteyen yetişkin okurlarımızın da elinden bırakamayacağı niteliktedir.

İğci Baba / Billur Köşk Masalları kitap özeti

İğci Baba / Billur Köşk Masalları pdf oku

İğci Baba / Billur Köşk Masalları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.